NÁPOVĚDA SoftconReal

JAK HLEDAT NEMOVITOST

Registrace:
 • Chcete-li využít všech výhod našeho realitního portálu softconreal.cz, doporučuje Vám se nejprve zaregistrovat.
 • Na portál se zaregistrujete přes textový odkaz „Registrace klienta“ v horní navigaci portálu. Po registraci obdržíte na Váš e-mail potvrzení o registraci a heslo pro přihlášení na portál.
 
Přihášení na portál:
 • Jako uživatelské jméno slouží Vaše e-mailová adresa. Heslo pro jistotu správnosti zkopírujte z e-mailu, který jsme Vám zaslali po zaregistrování na portál.
 • Pro přihlášení se na Váš účet na portál softconreal.cz použijte okénko s označením „PŘIHLÁŠENÍ“ na hlavní straně portálu. Po vložení e-mailové adresy a hesla Vás prohlížeč vyzve k uložení přihlašovacích údajů. Doporučujeme tohoto využít.
 
Vložení potávky:
 • V případě, že nanalezete na portálu softconreal.cz nemovitost kterou hledáte, můžete nám přes červené tlačítko „Vložit potávku“ na hlavní stránce poslat její bližší specifikaci. Jakmile pro Vás takovouto nemovitost najdeme, budeme Vás telefonicky či e-mailem neprodleně kontaktovat.
 
Sledování ceny nemovitosti:
 • Jakmile nalezete na softconreal.cz nemovitost, o kterou máte zájem, ale její cena nesplňuje úplně Vaši představu, budeme za Vás sledovat vývoj její ceny. Tuto službu si můžete nastavit v detailu inzerátu, kliknutím na šedé tlačítko „Sledovat cenu“ a vyplněním krátkého formuláře. Následně po odeslání těchto Vašich údajů, Vás budeme okamžitě informovat emailem o každé změně ceny této nemovitosti.
 • Portál softconreal.cz Vám současně poskytuje možnost nabídnout inzerentovi nižší cenu za nemovitost. K tomu Vám poslouží šedé tlačítko „Nabídnout cenu“ v detailu inzerátu. Váš návrh nižší ceny obratem předáme inzerentovi.
 • Abyste i Vy získali přehled o Vámi odeslaných formulářích, na Váš e-mail vždy zašleme odkaz na předmětný inzerát i s Vaším dotazem či nabídkou.
 
Vložení inzerátu do osobní schránky:
 • Každý inzerát, který Vás coby zájemce o nemovitost zaujal, si můžete kliknutím na odkaz „Přidat do schránky“ v detailu inzerátu vložit do osobní schránky. Zde, pod odkazem „Moje schránka“ v horní navigaci na hlavní straně portálu, pak budete mít dané inzeráty přehledně uloženy. V případě že nejste přihlášeni do svého účtu na portálu, uloží se tyto údaje pouze do paměti internetového prohlížeče daného počítače. Proto Vám doporučujeme být při vkládání inzerátů do osobní schránky přihlášen(a) do Vášeho účtu – pak se údaje ve Vaší schránce budou nahrávat do paměti portálu softconreal.cz a budou Vám k dispozici vždy po přihlášení na všech počítačích kdekoliv se zrovna nacházíte.
 
Více informací o nemovitostech:
 • Portál softconreal.cz nabízí obsáhlejší specifikace o nabízených nemovitostech. Po inzerentech na našem portálu vyžadujeme zadání více informativních položek o nemovitostech, díky čemuž si o nemovitostech nabízených na softconreal.cz můžete udělat mnohem lepší představu.
 • Vedle textových informací o nemovitostech mají naši inzerenti možnost vložit ZDARMA neomezené množství fotografií nemovitosti a dokonce mohou ZDARMA ve svém inzerátu zveřejnit video zobrazující jejich nemovitost či její okolí, nahrané videokamerou, fotoaparátem nebo mobilním telefonem.
 
K čemu slouží „Cenová mapa“?
 • Na portálu softconreal.cz vedeme unikátní „Cenovou mapu“, která poskytuje informace o již zrealizovaných prodejích a pronájmech. Díky ní můžete získat představu o skutečných cenách nemovitostí v závislosti na lokalitě, stavu nemovitosti i data realizace.
 • Data do „Cenové mapy“ nám dodávají uživatelé portálu softconreal.cz a to zejména ti, kteří si uvědomují obrovskou potřebu těchto dat, uvedených na našem portálu zdarma.
 • Dovolujeme si upozornit na to, že „Cenová mapa“ na portálu softconreal.cz poskytuje data již zrealizovaných obchodů, tedy reálné ceny. Nikoli ceny, které jsou jen snem prodávajících či pronajímatelů.
 
K čemu slouží „QR kód“?
 • QR kód je obdoba čárového kódu s možností uložení více informací.
 • Pokud chcete ve svém mobilním telefonu využívat QR kód, je třeba mít mobilní telefon s fotoaparátem a nainstalovanou čtečku QR kódu.
 • Zdarma stáhnout QR čtečku: http://smobil.cz/qr-kody/seznamqr/
 • Jak QR kód použít:
  Aktivujte čtečku QR kódu ve svém telefonu a zaměřte ji na obrázek kódu.
  Čtečka QR kód načte a vyzve Vás k uložení kontaktu prodávajícího do Vašeho adresáře v telefonu.
 
 
DĚKUJEME VÁM ZA VYUŽITÍ NÁPOVĚDY A PŘEJEME VÁM MNOHO ÚSPĚCHŮ PŘI INZEROVÁNÍ NA PORTÁLU.
 
Váš tým softconreal.cz
 

JAK INZEROVAT (VLASTNÍK)

Registrace:
 • Chcete-li vložit Váš první inzerát na portál softconreal.cz je třeba se nejprve zaregistrovat a to za účelem vložení inzerátu i jeho další administrace.
 • Na portál se zaregistrujete přes červené tlačítko „Vložit inzerát“ na hlavní straně portálu, či přes textový odkaz „Registrace klienta“ v horní navigaci. Následně Vám doporučujeme pročíst si „Všeobecné smluvní podmínky“ stanovené pro vkládání inzerce. Po potvrzení se Vám otevře registrační formulář. Tento vyplňte a na Váš e-mail obratem obdržíte potvrzení o registraci a heslo pro Vaše přihlášení na portál.
 
Přihášení na portál:
 • Jako uživatelské jméno slouží Vaše e-mailová adresa. Heslo pro jistotu správnosti zkopírujte z e-mailu, který jsme Vám zaslali po zaregistrování na portál.
 • Pro přihlášení se na Váš účet na portálu softconreal.cz použijte okénko s označením „PŘIHLÁŠENÍ“ na hlavní straně portálu. Po vložení e-mailové adresy a hesla Vás prohlížeč vyzve k uložení přihlašovacích údajů. Doporučujeme tohoto využít.
 
Vložení NEOMEZENÉHO množství inzerátů:
 • Po přihlášení na portál softconreal.cz můžete přes tlačítko „Vložit inzerát“ nadále vkládat neomezené množství inzerátů.
 • Nejprve zadejte „Druh nabídky“ a „Druh nemovitosti“. Do dalšího kroku postupujte tlačítkem „Pokračovat“.
 • V druhém kroku vyplňte pečlivě adresu, kde se Vámi nabízená nemovitost nachází. Po zadání počátečních písmen adresy Vám bude napovězen správný údaj (tj. název kraje, okresu, obce, v případě Prahy i městské části). Pro správné zobrazení Vaší nemovitosti v mapě vyplňte číslo popisné i číslo orientační, případně číslo evidenční nebo číslo pozemku. Následně sestavte popis nemovitosti a to tak, aby případné zájemce zaujal. Doplňte poutavý název inzerátu (např. „Zrekonstruovaný byt 3+kk v žádané lokalitě“) a samozřejmě i prodejní cenu nebo cenu za pronájem.
 • Pole označená hvězdičkou je třeba pro správné zobrazení inzerátu vyplnit vždy.
 • Do dalšího kroku postupujte tlačítkem „Pokračovat“.
 • V záložce „Podrobnosti“ opět pečlivě vyplňte maximum informací.
 
Fotografie a VIDEOPROHLÍDKA:
 • V záložce „Fotografie” můžete vložit naráz až 100 fotografií. Vámi vložená první fotografie bude použita jako hlavní, proto ji doporučujeme vyfotografovat vždy na šířku, tedy naležato. V záložce „video” můžete využít možnost zveřejnit 3 videa Vaší nemovitosti. Natočit video můžete jakýmkoli přístrojem v rozlišení Full HD, tj. 1920 x 1080 px a ve velikosti až 150 MB a to ve formátech mpg, mp4, mpeg, wmv, avi nebo flv. Dle našich zkušeností je tedy možné ve Full HD kvalitě vložit videa každé o délce cca 1,5 minuty.
 • Ke každé fotografii a videu můžete vyplnit popis (políčko pod fotografií / videem).
 • Následně odešlete vložená data na portál softconreal.cz tlačítkem „Odeslat“.
 • Pokud je vše zadáno v pořádku, objeví se oznámení „Váš inzerát byl úspěšně vložen. Pokračujte zde.“ Pokračujte tedy kliknutím na odkaz „zde“ a budete přesměrováni na Hlavní stranu portálu.
 
Autorizace inzerátu:
 • V tento moment je Váš inzerát v pořádku uložen na portálu softconreal.cz a zpravidla během několika málo hodin či minut (nejpozději do jednoho pracovního dne) bude osobně překontrolován a zautorizován pracovnicí portálu a následně zveřejněn v příslušné oblasti a sekci podle Vašeho zadání.
 
Administrace inzerátu:
 • Po přihlášení do Vašeho účtu na portálu softconreal.cz si v sekci „INFORMACE O UŽIVATELI“ můžete otevřít odkaz „Moje inzeráty“, kde naleznete všechny Vaše inzeráty. Máte tak možnost je kontrolovat, upravovat či mazat, případně zvýhodňovat, neboli „TOPovat“.
 
TOPování inzerátu:
 • „TOPovat“ znamená posouvat Váš inzerát mezi všemi ostatními inzeráty v jejich kategorii a oblasti na přední pozici, stejně jako se tomu děje v případě jeho nového vložení. Váš inzerát se takto opět dostane více na oči potenciálním zájemcům. Tato služba je zpoplatněna, ovšem cena za toto zvýhodnění inzerátu na přední pozice mezi ostatními inzeráty je vzhledem k účinnosti velmi nízká (viz. „Ceník nadstandardních služeb“).
 
Umístění inzerátu na hlavní stranu portálu:
 • Pokud chcete svůj inzerát maximálně zviditelnit, můžete jej umístit přímo na hlavní stranu portálu softconreal.cz. Zde bude Váš inzerát zveřejněn po dobu sedmi dnů a uvidí jej okamžitě všichni návštěvníci i stálí uživatelé portálu. Tato služba je zpoplatněna, ovšem cena za toto umístění je vzhledem k jeho účinnosti velmi nízká (viz. „Ceník nadstandardních služeb“).
 
Zrušení již neplatného inzerátu:
 • Po zrealizování prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti přes portál softconreal.cz prosím tento inzerát vymažte. Pro vymazání inzerátu je třeba se nejprve přihlásit na portál a následně po kliknutí na textový odkaz „Moje inzeráty“ se Vám zobrazí seznam Vašich inzerátů, kde u každého inzerátu naleznete tlačítko „Smazat inzerát“.
 
Uložení informací do „Cenové mapy“:
 • Během mazání Vašeho inzerátu budete vyzváni k zadání konečné ceny Vaší nemovitosti, tj. ceny, za jakou se Vám podařilo Vaši nemovitost prodat či pronajmout. Tento údaj je anonymní a bude využit pro potřeby „Cenové mapy“, která je velmi užitečná pro všechny uživatele portálu softconreal.cz. Cenovou mapu vedeme za účelem správné orientace v obvyklých cenách nemovitostí na českém trhu. Po Vašem zadání konečné, tj. zrealizované ceny, budou automaticky vymazány všechny Vaše kontaktní údaje u daného inzerátu.
 
 
DĚKUJEME VÁM ZA VYUŽITÍ NÁPOVĚDY A PŘEJEME VÁM MNOHO ÚSPĚCHŮ PŘI INZEROVÁNÍ NA PORTÁLU.
 
Váš tým softconreal.cz
 

JAK INZEROVAT (RK)

Registrace:
 • Chcete-li vkládat své inzeráty na portál softconreal.cz je třeba nejprve zaregistrovat Vaší realitní kancelář.
 • Na portál se zaregistrujete přes červené tlačítko „Vložit inzerát“ na hlavní straně portálu, či přes textový odkaz „Registrace RK“ v horní navigaci.
 • V rámci vyplňování registračního formuláře pro RK byste neměli vynechat důkladné pročtení „Všeobecných smluvních podmínek“ jejichž součástí jsou i „Pravidla inzerce na portálu“ a „Ceník nadstandardních služeb“. Po potvrzení smluvních podmínek a registračního formuláře na Váš e-mail (použijte hlavní firemní e-mail, např. info@realitnikancelar.cz) obratem obdržíte potvrzení o registraci a heslo pro přihlášení Vaší realitní kanceláře na portál.
 
Přihášení na portál:
 • Pro přihlášení Vaší realitní kanceláře na portál softconreal.cz použijte okénko s označením „PŘIHLÁŠENÍ“ na hlavní straně portálu. Jako uživatelské jméno slouží Vámi uvedená e-mailová adresa. Heslo pro jistotu správnosti zkopírujte z e-mailu, který jsme Vám zaslali po zaregistrování na portál.
 • Po vložení e-mailové adresy a hesla Vás prohlížeč vyzve k uložení přihlašovacích údajů. Doporučujeme tohoto využít.
 
Vložení NEOMEZENÉHO množství inzerátů:
 • Pro vkládání neomezeného množství inzerátů na portál softconreal.cz můžete využít export z realitních softwarů Real PC, Reals, ReeGo, Urbium či Realman.
 • Pokud používáte jiný realitní software, kontaktujte nás a projednáme jeho případné napojení na portál softconreal.cz, případně můžete ZDARMA využívat náš unikátní realitní software SoftconReal.
 
Realitní software SoftconReal ZDARMA:
 • Realitní software SoftconReal je nejkomlexnější realitní software v ČR, pracující online na portále softconreal.cz a to po přihlášení (nalogování) registrované realitní kanceláře.
 • Základní verze SoftconReal je ZDARMA - balíček modulů Start.
 • Více informací o realitním software SoftconReal zde
 • Výpis kompletních funkcí SoftconReal a jeho jednotlivých modulů je k dispozici zde
 
Umístění inzerátu na hlavní stranu portálu softconreal.cz:
 • Pokud chcete Vaše inzeráty maximálně zviditelnit, můžete některé z nich umístit přímo na hlavní stranu portálu softconreal.cz. Zde budou Vaše inzeráty zveřejněny po dobu sedmi dnů a uvidí je okamžitě všichni návštěvníci i stálý uživatelé portálu. Tato služba je zpoplatněna, ovšem cena za ní je vzhledem k její účinnosti velmi nízká (viz. „Ceník nadstandardních služeb“).
 
Uložení informací do CENOVÉ MAPY:
 • Pokud v realitním softwaru SoftconReal označíte stav Vaší zakázky jako „Zrealizováno“ budete vyzváni k zadání konečné ceny této nemovitosti, tj. ceny, za jakou se Vám podařilo tuto nemovitost prodat či pronajmout (uveďte výši ceny bez Vaší provize). Tento údaj je anonymní a bude využit pro potřeby „Cenové mapy“, která je velmi užitečná pro všechny uživatele portálu softconreal.cz. Cenovou mapu vedeme za účelem správné orientace v obvyklých cenách nemovitostí na českém trhu. Po Vašem zadání konečné, tj. zrealizované ceny, budou automaticky vymazány všechny Vaše kontaktní údaje u daného inzerátu.
 
 
DĚKUJEME VÁM ZA VYUŽITÍ NÁPOVĚDY A PŘEJEME VÁM MNOHO ÚSPĚCHŮ PŘI INZEROVÁNÍ NA PORTÁLU.
 
Váš tým softconreal.cz
 

BANNEROVÁ REKLAMA

Nabízíme Vám umístění bannerové reklamy po dohodě kdekoli na portálu softconreal.cz:

    Banner skyscraper velikosti 120x600 px na hlavní straně – HP  90,-Kč / 1000 zobrazení
    Banner skyscraper velikosti 120x600 px na zbytku portálu  70,-Kč / 1000 zobrazení
    Banner square velikosti 250x250 px na hlavní straně – HP  90,-Kč / 1000 zobrazení
    Banner square velikosti 300x300 (nebo 250x250) px na zbytku portálu  60,-Kč / 1000 zobrazení

Vyrobíme Vám banner dle požadavků:
Nemáte vlastní banner pro prezentaci Vaší společnosti na softconreal.cz?


V případě Vašeho zájmu o vytvoření banneru nás kontaktujte na email: info@softconreal.cz.

here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing www.vapesstores.com with in-depth analysis. the research into the bond amid people and in addition the time in many different people turned out to be eagerly held by https://replicawatch.io for sale. this type of creative energy as high quality rolex replications for sale. flawlessness during the watchmaking operation is a foundation of https://www.glsglasses.com. wholesale cheap cartier rolex back filling fashionable style and design. 1:1 copy the real original https://www.dearhow.to. cheap lolo.to wholesale balmain represents distinctive concept of minimalism. replica audemar piguet watches forum embodies completely unique concept of minimalism.